O nás

Zjistěte více o naší společnosti

Vše potřebné při zařízení fotovoltaiky vyřešíme za vás
Využíváme pouze kvalitní technologie, dle nejnovějších trendů
Montáž provedeme do 30 dnů od zadání poptávky

Začněte s námi využívat energii ze slunce co nejdříve

Jsme rodinná firma zabývající se stavbou solárních elektráren již od roku 2008 se sídlem v severních Čechách. Naše zkušenosti nám umožňují poskytovat nejlepší možnou kvalitu a nejvyšší úroveň služeb pro naše zákazníky.

Nacházíme individuální řešení pro každého klienta, tak aby byl systém přizpůsoben jeho potřebám a aby dosáhl co nejvyšší úspory energie. Naše solární elektrárny jsou navrženy s ohledem na výkon a spolehlivost a jsou postaveny s použitím nejnovějších technologií a materiálů.

Celý systém navrhujeme dle potřeb zákazníka

V naší společnosti se specializujeme na navrhování fotovoltaických systémů s bateriovým úložištěm přesně podle potřeb našich klientů. Naše profesionální týmy navrhují a instalují systémy pro obytné i komerční objekty, včetně solárních panelů, bateriových úložišť, řídících jednotek a dalších součástí.

Každý systém je navržen individuálně na základě potřeb klienta. Při návrhu systému bereme v úvahu stávající i budoucí energetické nároky, geografickou polohu, orientaci budovy, stínění a další faktory, které ovlivňují výkon fotovoltaického systému. Náš cíl je dodat klientovi účinný a ekonomický systém, který dokáže zásobovat energií všechny potřeby domácnosti nebo firmy.

Výsledkem je snížení nákladů na elektřinu, ochrana životního prostředí a nezávislost na klasických zdrojích energie, kteráé negativně zatěžují naše životní prostředí.

 

Zvolte si vhodný systém podle vaší roční spotřeby energie.

Mini

Eco

Maxi

Sjednejte si schůzku ještě dnes a získejte nacenění

Postup spolupráce

Jak to celé probíhá?

1.

Konzultace a analýza potřeb klienta

Osobní projednání požadavků a potřeb klienta na místě předpokládané realizace ke zjištění reálného návrhu elektrárny – výkon FVE, typ panelů, velikost bateriového úložiště a dalšího.

2.

Návrh
řešení

Na základě požadavků a návrhu řešení připravíme nabídku na stavbu elektrárny, včetně plánu realizace, nákladů a časového harmonogramu.

3.

Schválení
nabídky

Při akceptaci nabídky s Vámi uzavřeme smlouvu o dílo na stavbu Vaší nové fotovoltaické elektrárny, kde budou specifikovány detaily včetně záruk, plateb a dalších náležitostí.

Naše ukázky práce